Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren eddig is ki volt...

Messengeren eddig is ki volt kapcsolva a chatem, már több mint 1 éve így használom, és mindig normálisan kiirta hogy mikor voltam aktív utoljára, most viszont nem jelez ki senkinek semmi, se azt hogy 1 perce voltam aktív, se semmit. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Hogyan oldjam meg?

2018. ápr. 21. 10:14
 1/1 anonim válasza:

Nekem olyan van, hogy 2 barátnőmre nem ír ki semmit már két napja, csak néha. Meg ha ki is ír valamit, akkor azt írja h x perce voltak fenn, közben meg nem is, mert épp beszélgetünk... xd


Ne foglalkozz vele, szarakszik a facebook és a messenger. Ez ellen nem tudsz tenni semmit :/

2018. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!