Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s Touch id szar lehet?

Iphone 5s Touch id szar lehet?

Figyelt kérdés

5 napja vettem egy Iphone 5s-t a Touch id komolyan hol engedi hol nem hogy azzal oldjam fel.

Pórbáltam azt is, hogy adok hozzá több ujjlenyomatot ugyanazzal az ujjal. A vicc az hogy azt is 2-szer engedte, utána folyamatosan azt írja ki, hogy nem lehet beolvasni az ujjlenyomatot.

Pesten vettem szervizből még csak nem is magán embertől. Az eladó azt mondta, hogy korrekt állapotban van. Mondjuk mikor megláttam a 11.3-as ios-t rajta már kételkednem kellett volna. Ha kiderül, hogy becsapott én visszamegyek de ledugom a torkán.



2018. ápr. 21. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Még szép hogy azt mondja korrekt allapotban van, hiszen el akarja adni.

Valszeg hibás.

2018. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az biztos. Előbb ugyanabból a pozícióból egyszer feloldotta utána kb5-ször semmi.

Én úgy tudtam van arra valami jogszabály, hogy felkel

tüntetni az esetleges hibákat.

2018. ápr. 21. 17:21
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze, ráadásul értenek is hozzá. Kizárt hogy nem tudtak róla.

Ha ennyire vacakol akkor 100 hogy hibás.

2018. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hétfőn visszaviszem. Ha esetleg kötekednek lehet feljelentést tenni ellenük? Mert tényleg képtelenség, hogy erről ne tudtak volna.
2018. ápr. 21. 18:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Simán, vásárlók könyve, fogyasztóvédelem, rendőrség, tanári kar 😁

Nem fognak nagyon kötekedni, tudják ők hogy hibásak. Ha meg vacakolnak akkor vásárlók könyve és fogyasztóvédelem.

2018. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2018. ápr. 21. 19:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Gyárilag ilyen

Unokatesómnak 6s-e van, nekem 5s-em, mindkettő ilyen

Ha már kicsit is vizes, vagy zsíros az ujjam már nem enged be

2018. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen alapból, haverom 7-ese is ezt csinálja. Boltból vette, ő az első tulaj. Regisztráld be többször az ujjadat. Nekem sokat segített.
2018. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elvittem ott is ugyanezt mondták, hogy alapból ilyenek.
2018. ápr. 25. 16:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Ki van zárva!

Volt 5s-em, 6s, 7 és 8. Egyiknek sem volt semmi baja, állandóan elsőre érzékelte az ujjamat.

Csak leráztak.

2018. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!