Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szakadozik a mobil...

Miért szakadozik a mobil internet hozzáférésem?

Figyelt kérdés
Pár hete lettem okos telefon előfizető a UPC-nél korlátlan internet hozzáféréssel.Budapesten a belvárosban használtam eddig zene hallgatás céljából.(Külföldi internetes rádiókról beszélek.)Nem itt akarom használni,ha nem Biatorbágyon a Füzes patak egyik völgyében,a tanyán. A UPC a Vodafontól bérli a hozzáférést,mint megtudtam.Nagyon zavaró,hogy 5-10 percenként megszakad a vétel.Időnként vissza csatlakozik,de van amikor végleg kiesik.A teló tipusa Samsung Galaxy J5 2017.Mit tudtok erről? Van-e megoldás?Ha itt Bpesten nincs jó vétel,akkor mire szmíthaok Biatorbágyon?Kérlek benneteket,hogy ne csak ma válaszoljatok.

2018. ápr. 22. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a rádióhallgatásra használt alkalmazással van a probléma, nem az internet-kapcsolattal.
2018. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Nem sokat értek hozzá.Megpróbálok beszélni egy olyannal,aki otthon van a témában.
2018. ápr. 22. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Van abban valami, amit az 1-es írt. Én a 15. kerületben (jó, az nem belváros) szoktam netes rádión zenét hallgatni és nekem is leáll időnként, sőt sok rádióadón el sem indul az adás. Szerintem is az alkalmazásban lesz a hiba. Amúgy nekem telenoros korlátlan netem van,a telefonom meg Xiaomi, de úgy néz ki, nem ezen múlik.
2018. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3-as#

Kösz a válaszodat.Kicsit megnyugodtam.Azt hiszem,hogy a hálózattal nem lehet baj! A szoftver meg automatice frissül.Lehet,hogy az én tudásommal van a probléma.(Bár,igy lenne!)Talán bemegyek a Haller Gardenbe,ott van a UPC-nek egy központi irodájuk és talán szervizük is.Hát,ha ők valamit csinálnak!?Várom még az okosabbak válaszát.

2018. ápr. 22. 17:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Csalódtam! Hát,nincs az oldalon egy "mobil internet guru" aki hozzávetőlegesen tudna infóval szolgálni.Pedig itt nyüzsögnek a nálamnál okosabb emberek.Sajnos az élet rá kényszerített az okos telefon vásárlására és most tanulom a kezelését.(én még a rádió,gramofon és a kőbalta között nőttem fel).Nem árok 100%,tuti válaszokat.....
2018. ápr. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!