Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyíregyházán hol csinálják...

Nyíregyházán hol csinálják meg legolcsóbban a telefont?

Figyelt kérdés

Sony Xperia XA


Az lenne a gond, hogy tegnap leesett, magas helyről. A kijelzője úgy összetört, hogy az aljából darab is hiányzik, pókhálós, és nem lehet használni, mert összemosódott, és nem is reagál. Az alumínium keret megkopott, de azon kívül sértetlen minden része, és a hátulja is. Még garanciás, de arról letettem, mert ezt biztos, hogy nem állják.


Nekem most az lenne a lényeg, hogy Nyíregyházán és környékén találjak egy boltot, ahol a lehető legolcsóbban megcsinálják. Viszont attól félek, hogy vannak gondjai, amik nem derülnek ki, és akkor kidobott pénz az egész telefon. A teljes átvizsgálás ingyenes? Az lenne a legjobb, és akkor megcsinálják, amit meg kell, én meg fizetek.



2018. ápr. 22. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Google: nyíregyháza mobiltelefon szervíz sony xperia xa (enter)


felhívod az így megtalált számokat, és megkérdezed....

2018. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!