Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy LG G4 et, és nem...

Vettem egy LG G4 et, és nem hallottam a BOOTLOOP hibáról, aztmondták hogy cserélt az alaplap, a CPU-z azt írja hogy 6 magból 2 le van tiltva, de android 5.1 es, és rászeretném tenni a 6 ot, mennyi az esély rá hogy utána BOOTLOOP hibát kap?

Figyelt kérdés
a CPU-z még azt is írja hogy 2015 ös modell, szóval tuti benne van a dologban, de nem tudom mennyire igaz hogy volt alaplap cserélje.
2018. ápr. 22. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kettő le van tiltva, az 99%, hogy azért lett letiltva, mert már volt bootloop hibája ennek a lapnak (is). Ha így felteszed a 6-ot, az leginkább szerencsejáték.
2018. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
használt telefont ami 3 éves,és hajlamos meghibásodásra ,én nem kisérleteznék vele.mert nem biztos hogy tényleg cseréltek alaplapot bene lehet hogy csak letiltoták szoftveresen azt 2 magot azt jol van .
2018. ápr. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!