Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone8 vagy a samsung...

Az iphone8 vagy a samsung galaxy s8+ tud szebb képet csinálni?

Figyelt kérdés
Nem a specifikaciokra vagyok kíváncsi hanem tapasztalatokra kinek hogy válnak be.

2018. ápr. 23. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon fogsz találni itt olyat, aki mindkettőt alaposan letesztelte. Ellenben az internet tele van tesztekkel. Technikailag mind2 tökéletesen vállalható fotókat készít, így inkább a képfeldolgozó algoritmusokban van különbség, az meg már ízlés kérdése, kinek melyik jön be jobban.
2018. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb különbség a kettő között valóban nem a minőségben, hanem a képfeldolgozásban van. Ha a két telefon képét egymás mellé rakod, színtelítettségben, kontrasztban stb láthatsz különbséget. Néhány gyártó a túlszaturált fotókkal hiteti el az átlagfelhasználókkal, hogy milyen jó fotót csináltak. Bármelyiket is választod, biztosan nem leszel elégedetlen.
2018. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2018. ápr. 23. 12:59
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Nekem csak S8+ tapasztalatom van, nem tudom, pl. az almácska tud-e éjjel csillagos eget fotózni.

[link]

2018. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
100%

Az S8 optikája fényerősebb. Rosszabb megvilágításnál ez hatalmas előnyt jelent -de ragyogó fényben is előnyösebb lehet az alacsonyabb záridő...

ezzel szemben videózásnál a tesztek szerint az iPhone képstabilizálása verhetetlen...

Az igazság az, hogy ebben a kategóriában már nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy az egyik jobb, mint a másik: egyes felhasználási területeken a Samsung jobb valamivel, más esetekben az Apple megoldása. De összességében mindegyik kiváló; lassan megközelítik a fényképezőgépek szintjét.

2018. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt próbáltam boltban, nem vettem észre hatalmas különbségeket. Napközben jó képeket lehet lőni, este már azért kiütnek a korlátok.
2018. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!