Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladtam a cégemet, de a...

Eladtam a cégemet, de a Telekomnál lévő céges előfizetést tovább fizettem, használtam. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Tavaly márciusban eladtam a cégemet, de továbbra is használtam, fizettem a telefonszámomhoz tartozó céges előfizetést.

lehet ebből bajom?

Vagy le kellene ezt mondanom, és új előfizetést kéne választanom?

Köszönöm.


2018. ápr. 23. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel fizetted, nem igazán, adósság nincs. Az más kérdés, hogy jogosultság van-e, nézd meg mit írtál alá, a vevőd milyen néven futtatja a céget.
2018. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ameddig fizeted baj nem lehet, lejar a hűségidő ha meghosszabitjak akkor jo ha nem akkor meg mas programot nezel magadnak.
2018. ápr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vállakozókra, cégekre más szabályok vonatkoznak, érdekmúlással fel kell mondani, hiszen az a cég már nem a tulajdonod,tehát semmi érdek nem fűz hozzá, így a telefon sem.
2018. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy van itt érdekmúlás. A szolgáltató kivételével mindenkinek az olcsóbb tarifa az érdeke. :)
2018. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt én csak tippeltem, nem biztos, hogy így van.
2018. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!