Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek nekem melyik érné...

Szerintetek nekem melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Iphone 7 128 gb tárhellyel vagy iphone 8 64 gb tárhellyel?

nem tudok dönteni... 250 KÖRÜL van mindegyik. és nem tudom. sokan fényképezgetek, zenét hallgatok, insta, fb, messenger, gps, bkk, sorozat, netflix, email.. nagyon sok mindent csinalnek.. Nem tudom..hogy a kicsit régebb 7 vagy a kisebb tarhelyu 8 legyen? velemeny? illetve milyenek ezek? eddig is iphonom volt, de sajnos ma beadta a kulcsot es a sporolt penz plussz majd a ballagassal egybe tudok venni.



2018. ápr. 25. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha mindenképp maradni akarsz az Apple-nél, mérlegeld, hogy mekkora a tárhely igényed, ezt neked kell tudnod, s ezt figyelembe véve dönts. Ha úgy látod, neked elég lesz a 64 GB, akkor az újabb modell mellé tedd a voksod, amennyiben viszont később bosszúságot okozna, úgy maradj a nagyobb tárhelynél.

Esetleg egy korlátlan, gyors mobilinternet melletti felhőszolgáltatás billentheti a mérleg nyelvét a kisebb memóriával szerelt, de modernebb modell felé, ma már fillérekért van rá lehetőség.


Személyes tapasztalatom annyi van, hogy a barátnőmnek tavaly vásároltam az általad is említett 128GB-os hetest, teljesen egy korosztály vagytok (jómagam két évvel idősebb), Ő imádja.

Rengeteget fotóz, előtte egy 5s készüléke volt, kis tárhellyel, folyamatosan keserítette az életét, ezzel nincs ilyen gondja, egy év után a közelében sincs a teljes kihasználásnak, pedig mindent megtesz! :D


(Zárójelben, abszolút nem beleszólásként annyit, hogy szerintem jobb helye is lenne a ballagási pénznek, hidd el, néhány komolyabb utazás a nyáron barátokkal több élményt adna, vagy éppen egy egészen használható autó felét is kiadná ez az összeg. Nem beszélve egy komoly laptopról, arra még azt sem lehetne mondani, hogy élményekre "szórtad el".

Hidd el, egy telefon semmi presztízst nem ad (esetleg egy Vertu...), az Apple készülékek pedig erősen túl vannak árazva a tudásukhoz képest.

2018. ápr. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iphone 8 (64) GB ha esetleg a tárhely nem lenne elég akkor vannak hozzá pendrive ok stb...
2018. ápr. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem 7plus van 128gb

megjelenéskor vettem és most van rajta 13 ezer kép és 830 videó

+ 20 alkalmazás

ez 76gb

szóval szerintem 64gb is elég lehet, én soha nem törlök semmit, 10-20gb ot simán feltudnék szerintem szabadítani


egybk szerintem érdemes lenne megvárnod az idei felhozatalt, ha igazak a pletykák akkor lesz egy iphone x féle telo csak oled helyet lcd kijelzővel elég jó árban , de ha ez nem is igaz legalább olcsóbb lesz a 8

ballagás után ugyis már csak 3 hónapot kène várni addig

2018. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!