Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy oldalon szól csak, mi...

Egy oldalon szól csak, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Hello! Nyitott egy Pepco mellettünk nem rég, én meg ezt kihasználva azóta onnan veszek fülhallgatót. Eddig a 350 forintosokoat próbáltam, de miután a 7. is egy hét

alatt meghalt (a címben leírt hiba miatt), vettem egy 750 forintosat. Na ez két napig se bírta. Nem csináltam egyikkel sem mást minthogy beraktam a táskámba és buszon hallgattam róla zenét. Mindegyik vagy akkor krapált be amikor kivettem a táskámból és elindítottam volna a zenét vagy gyaloglás közben. Engem ez már nagyon zavar. Én teszek valamit rosszul, vagy a Pepco-nak ilyen rossz minőségű a terméke? Csak mert mindegyiknél ugyanaz a hiba lépett fel!



2018. ápr. 25. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Megis mire szamitottal? Szerinted atbaszas a 4-5000 forintos?
2018. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jobb, ha a madzag szakad el, mintha letépné a füledet.

Különben arra nem is gondoltál, hogy te bánsz gyalázatosan az eszközeiddel?

2018. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pár 100 Ft-os vackok azok ilyenek. Azon felül hogy borzasztóan szar a hangminőségük, még hamar tönkre is mennek.
2018. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:

Szerinted mit kapsz azért a 350 forintért, amennyiért egy jobb minőségű jackdugót sem adnak?

A használhatóak ennél magasabb árban kezdődnek. Ami tartós és jól is szól, az ismét egy magasabb kategória...

Ha olcsón akarod megúsznib akkor vegyék egy Philips SHE3595-öt 3-4000 forintért. Mértékadó hifi-oldalak szerint is olyan hangminőséget produkálb mint a többszörösébe kerülő márkás termékek (tanúsíthatom, hogy ez tényleg így van) és nálam már két éve működik.

Azért ennyi idő alatt az általad említett vackokra már kifizettem volna a vételárának többszörösét...

2018. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm, megpróbálom azt :)
2018. ápr. 28. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!