Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S8 tud...

A Samsung Galaxy S8 tud panoráma képet készíteni?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy S8-at én régóta nézegetem az infókat róla. A teszt videókat és egyéb dolgokat. Felmerült bennem egy-két kérdés amire eddig nem nagyon találtam választ. Tudjátok van az a fényképezési mód ami mostanában a Huawei telefonoknál a leggyakoribb ez a háttér elhomályosítós téma amikor csak az éles amire fókuszálsz a többit pedig elhomályosítja a telefon. Az s8 az nem dual kamerás de elvileg tudja ezt az effectet. Szóval a kérdésem tényleg eltudja így homályosítani a hátteret?

Ja és egy extra kérdé. Az edge képernyő egyik funkciójával kapcsolatban. Ugye van az úgynevezett "világító szélek" funkció. Arra lennék kíváncsi hogy ezt be lehet úgy is állítani hogy ha le van fordítva a telefon akkor folyamatosan világítson vagy ez csak hívásnál/üzeneteknél van így?



2018. ápr. 26. 20:00
 1/2 Wadmalac ***** válasza:
80%

"ez a háttér elhomályosítós téma"

Bokeh-effekt. Van. Sőt, úgy van, hogy ha eleve ilyen fotót tervezel, el tudod úgy lőni, hogy utólag tudod módosítani, elöl, hátul egyen homályos, vagy minden legyen éles. Ha nem akarod utólag módosítgatni, akkor simán manuál fókusszal is meg tudod tenni.


"Ugye van az úgynevezett "világító szélek" funkció."

"ha le van fordítva a telefon akkor folyamatosan világítson"

Nem, csak hívásra vagy bármi beállított értesítésre teszi. De színe, szélessége (ezzel erőssége) és a fény hullámzási tempója állítható.


Van panoráma funkció is, meg van egy ilyen VR-szerű panoráma-fotózás, hogy a készülő fotó látószögnél nagyobb (asszem 180 fok lehet max a körbeforgás, plusz az alap látószög ugyebár) és visszanézéskor a teló forgatásával tudod körbenézni. ilyenkor ha visszanézed, ami mozgott a kp felvétele közben, az oda-vissza mocorog körbe visszanézéskor, mint egy rövid videó.

2018. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ezzel többet tudtam meg a telefonok és az S8 terén is köszi :)
2018. ápr. 27. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!