Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung miért mindig az...

A Samsung miért mindig az utolsók között van az androidos frisstítéseknél?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A5 2017 mobilom van és kb. 2 hónapja várom a rohadt 8.0 frissítést. A legtöbb gyártó közép és alsó kategóriája is megkapta már a frissitést. A samsung mobiloknál miért nincs így? Roppant idegesítő!
2018. ápr. 28. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
És miért nem teljes az életed a rohadt 8.0 nélkül?
2018. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az miért nem mindegy? Jó lenne ha friss rendszer lenne nem 1 éves!
2018. ápr. 28. 00:30
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Majd visszasírod azt az egy évest ....
2018. ápr. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Ne haragudj meg, de a Samsung köztudottan egy marék fos.
2018. ápr. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert kivárja milyen bug-ok jönnek ki a többieknél.Utána alakít a rendszeren és küldi ki a frissítést.
2018. ápr. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Értem én, hogy egy számjegyre izgulsz.

De most komolyan, gyakorlati szempontból milyen különbség van a kettő között, amiért annyira várod?

2018. ápr. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy az egyik válaszoló is írta.

Nem az a célja, hogy kidobja a lehető leggyorsabban és utána majd 1000 bugfix pachet toljon ki, hanem inkább először optimalizálja, tesztelgeti és ha viszonylag okésnak tűnik, akkor mehet.

2018. ápr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A huawei meg a samsung utan jon....
2018. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"A legtöbb gyártó közép és alsó kategóriája is megkapta már a frissitést. A samsung mobiloknál miért nincs így? Roppant idegesítő!"


Haha, haha... A V20-am megjelenése óta (2016 augusztus) van 7.0-n, biztonsági frissítést pedig utoljára tavaly novemberben kapott. A G4-em sem volt jobb helyzetben.


És hogy akkor miért nem követtem még el rituális öngyilkosságot? Azért, mert mára egy új főverzió gyakorlatilag egyenlő azzal, hogy átírnak egy számot, meg belepakolnak pár apróságot. Továbbá a telefon így is teszi a dolgát, gyorsan és stabilan.


Ha meg ekkora gondot jelent neked ez, ott az iPhone. Megjelenés után szinte egyből frissíthetsz, csak aztán győzd idegekkel kivárni, mire javítják a hibákat.

2018. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Én nagyjából az android 5.0 óta nem értem ezt a fene nagy számháborút.
2018. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!