Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen az a eldobható telefon?

Milyen az a eldobható telefon?

Figyelt kérdés
Amerikai (USA) filmekben lehet hallani, hogy valaki eldobható telefont vesz. vagy hogy eldobható telefonja van. De milyen az az eldobható telefon? És tényleg el kell dobni azt a telefont? Valaki akinek van tapasztalata le írná, hogy mi a különbség a Magyaroszágon használatós előre feltöltős (pre-pad) kártyás csomagok, és az USAbeli eldobhatós telefonok közt.

2018. ápr. 28. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Az eldobható borotváról hallottál már. Na a telefon is kb olyan. Egyszer használod aztán hogy ne tudjanak lekövetni elhagyod.
2018. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Ha a filmeket veszed alapul, akkor vegyél egy iPhone X-et, és azt is eltudod dobni.
2018. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szirty ***** válasza:
2018. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már megint nem a kérdésre válaszoltak a válasz írók.
2018. júl. 14. 15:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Na kedves válasz írok, kalandos uton de meg tudtam a lényeget. És épp ezért írom, a kedves válaszírok egyike sem találata el a helyes választ, és egyik válasz író sem tudta le írni a lényeget. De mivel sikerült, egyik vér szerinti rokonom USA-beli ismerősétől a lényeget. Az USA-ban is van, két féle előfizetés mint nálunk magyarországon. A Havi dijas számlás csomag az USA-ban is ugyan úgy müködik mint Magyarországon. Viszont az USA-ban olyan jelegú feltőtős kártyás csomag nincs mint nálunk. Létezik a Feltőtő kártyás csomag csak nem abban a formában mint nálunk. A különbség és itt a lényeg: Magyarországon megveszed a sim kártyát, és a sim kártya meg vétele után bár mennyisezr fel tudod tölteni. USA-ban, csak fetőtős sim kártya nincs! Vagyis van de azt csak mobil telefon készülékel tudod megveni. És ez itt a lényeg! Mert ugyanis az eldbható telefonokat és az eldobható telefonhoz tartozó sim kártyákat párosítják. Tehát a mobil telefon IMEI számát és a sim kártya egyedi azonosító számát, a csomag meg vételekor párosítják! 2., Az eldobható telefon azért eldobható, mert csak egyszeri feltőltést engedélyez a rendszer, még pedig vásárláskor! Tehát veszel egy eldobható telefont és vásárláskor kötelezen, minimum 10 dollár értékben fel töltik. És ezt a 10 dollárt le tudod beszélni. Ha az összeg elfogy róla, akkor abban az esetben nincs lehetőség újabb feltöltésre! És ezt itt a lényeg! Egyszeri feltőltésre van csak lehtőség, és az is csak vásárláskor. Minimum 10 dollár, maximum 100 dolláral lehet feltőlteni. Plusz az eldobható mobil készülék ára. Az eldobható mobil telefon készülékek, általában az olcsóbb kategoriában vannak. 50 - 200 dollár közötti árakon vannak az eldobható mobil telefonok. És fő tulajdonságuk az eldobható mobil telefonoknak, hogy csak beszéd hívásokra alkalmas. Egy - egy drágáb 200 dollár körüliek essetén elöfordul, hogy még sms-t is tudsz vele küldeni és fogadni. De ez nem jelemző. Inkább csak a beszéd hívásokra alkalmas telefonok vannak. Internet, GPS, és Faebook, azok már csak a havi dijas számlás csomagot tartalmazó telefonokban vannak. Remélem érthetően írtam le.
2018. okt. 26. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

(♡♡♡

Óriási riszpekt kérdező, hogy leírtad!! És hálásan köszönöm. Most akartam volna pont kérdezni én is ugyanezt.


Amúgy elég környezet szennyező, és visszaélésre ad okot ez a burner phone dolog).

2021. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válasz író! Ez a kérdésem több mint 3 és fél éve feltett kérdés volt. És azóta más forúmokon meg találtam a választ. Azt a választ később le is írtam. Most egy semmit mondo válaszal ide jössz nekem. Mégis mit vársz, tőlem? Mivel a konkrét kérdésre nem írtál választ, igy kénytelen vagyok le pontozni a 6-os válasz író válaszát.
2021. okt. 10. 18:02
 8/10 anonim válasza:
84%

Mekkora ember vagy te is kérdező, valaki fogja a kezed vagy tényleg ekkora paraszt vagy?

Megköszönte a választ és ennyi.

2021. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
78%
Mekkora egy bunkó fasz vagy ember, a 6-os csak megköszönte hogy leírtad a választ
2023. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
61%

Most tévedtem ide, tényleg fájdalmasan bunkó vagy.

De legalább megtudtam, mert engem is érdekelt :D

dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!