Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 3 okostelót ajánlottak,...

Nokia 3 okostelót ajánlottak, mint kezdő okostelefonosnak? Nagyon rossz ez a készülék?

Figyelt kérdés
Még sima mobilom van és nagyon nem értek a technikai eszközökhöz, ezért húztam idáig, hogy vegyek okostelót, mert most romlott el a régi telefonom. A boltban azt kértem, hogy olcsó legyen, nem fontos bele semmi, csak, hogy telefonálni tudjak. 20.000 Ft-ért ezt ajánlották, előtte megnézték, hogy milyen előfizetésem van. Utána néztem, de csak rosszakat írtak róla. Ok, hogy csak telefonálni szeretnék, de azért legyen ott a kijelzőn az akkumulátor szintje és ne merüljön le egy nap alatt, főleg úgy, hogy nem is netezek, csak ritkán 1-2 telefon egy nap. Valami hasonló árú telefon van, ami jobb? Vagy inkább kérdezzem a boltban? Köszi, ha valaki válaszol. Egy 40 éves anyuka :-)
2018. ápr. 29. 07:34
 1/3 ede1219 ***** válasza:
62%

Nekem és a páromnak is egy éve van Nokia 3-asunk, megfelel arra,a mikre kell, telefon, sms, email, néhány kisebb játék.

Minden droidos telefon aksija lemerül egy nap alatt.

Ha csak az aksiidő a lényeg, akkor ott az új 3310-es butatelefon.

2018. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%

Nem mindegyik merül le egy nap alatt. Csak a gagyik amik nem bírják, amelyikbe kicsi akkut tesznek.

Vegyél egy Xiaomit , amiben 4000 mAh akku van, az bírni fogja neked.

2018. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. ápr. 29. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!