Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2019 nyarára mennyibe fog...

2019 nyarára mennyibe fog kerülni kb az iPhone 7+, illetve 8+, újonnan, illetve használva?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnem leváltani a mostanit, és mindenképpen pluszban gondolkozok, annyira tetszik a dupla kamera, mind kinézetre, mind pedig funkciókra, képminőségileg.

Valaki azt mondja, hogy a 7+ nem tud annyival több pluszt nyújtani, mint amennyivel drágább a 6s-nél, és akkor vagy 6s-t vegyen vagy ha igazan jó telefont akar akkor 8/ 8+-t. Nem szeretnék "friss" telefont, ugy gondolom h irreálisan drága, meg nincs is szükségem a csúcsmodellre, viszont egyetemre szeretnék benevezni egy olyanra, amit nem kell lecserélni egyhamar.

Nem szeretnék más márkától venni, teljesen bevált nekem az iOs, azt teszi amit elvárok egy telfontól.


2018. ápr. 30. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ráérsz ezen a kérdésen jövő ilyenkor agyalni.
2018. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bp1985 ***** válasza:
Vegyél fele annyiért más gyártótol, ott nem kell plus verziót venni alap dolgokért
2018. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 van benne valami :D


#2 nem ez volt a kérdés, és mint már mondtam, nekem ez vált be

2018. ápr. 30. 19:18
 4/9 Alex Fly ***** válasza:
Rossz kategóriában van a kérdés. A jövőbelátást az ezotériánál keresd. Szívesen.
2018. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Plusnak jobb az üzemideje, kijelzője meg talán a kamerája, de azért nem kell megkajálni a duplakamerás ökörségeket. Nappal jó képeket lehet lőni, de este már macerás.

Ha 6s-ed van arról nincs értelme 7-re váltani, talán a 8 hozna előrelépést, de inkább egy X.

Elég nagy kezem van, de a plus nálam teljesen instabil fogást ad, nekem kényelmetlen.

Amúgy az X se jött be elsőre, túl sok nekem egy "egész" kijelző, de azt lehet egy kézzel is kezelni.

Lényegében nem váltanék 6s-ről. Menj el bármelyik Apple boltba vagy Telekomba és nyomkodd meg őket. 11.3-al is teljesen gördülékeny még a 6s.

Benchmarkok több pontot adnak az újabb modellekre, de összességében ha egymás mellett használod őket gördülékeny még a 6s is. Kb annyi a különbség, hogy egy játék vagy bármi nagyobb méretű applikáció 0,5-1,5 másodperccel nyílik meg lassabban....

2018. máj. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyurcsok meghalt, de amúgy sem volt regisztrált a gyakorikerdesek-en.


Jóslás ügyben jelenleg a "kereskedelmi" tvcsatornák megfelelő műsorait hívhatod délelőttönként.

2018. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 jelenleg 5ösöm van, ezért szeretnék váltani, de valószínűleg csak jövőre. iPhone X-et tuti nem veszek, egyáltalán nem tetszik, se elől, se hátul. Nem jön be az, hogy nincs rajta gomb, ez a teljes képernyő nekem mar sok. A 7+on meg a 8+on pedig pont az tetszik h egymás mellett van a két kamera, es nem egymás fölött.
2018. máj. 3. 00:25
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Értelek, valahogy kihúznám már őszig a telefonvásárlást, ha mindenképpen iPhone-ban gondolkodsz. Lejjebb mennek a mostani modellek árai is, ios 12 kijön. 7-et szerintem elfogadható áron lehet majd venni, de ha most akarsz venni, akkor se fogsz hatalmasat bukni. Jobban belegondolva azért egy sima 5-ös már elég lassú lehet.
2018. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még valami , ha sokat fotózol vagy videózol akkor a 7-esből vennék egy nagyobb tárhelyeset és még olcsóbban kijönnék , mint egy 8-assal.
2018. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!