Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még venni? Esetleg...

Megéri még venni? Esetleg használtan is?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Samsung Galaxy j5 (2016)-ról váltanék iPhone-ra.

Sose volt még iOS típusú készülékem és ezt mindeképpen egy iPhone-nal próbálnám ki.

Megéri még venni 6 - 6S - 6S plust?

És még az érdekelne,hogy használtan megérné-e,a Samsung helyett.



2018. ápr. 30. 12:55
 1/7 anonim válasza:
Az én ajánlatom az, hogy egyáltalán ne válts iPhone-ra, hidd el nem éri meg. Először is azért, mert nem fogsz érteni az IOS rendszerhez másodszor pedig, mert az iPhone egy rakat szar, de ez csak az én véleményem. Én jelenleg egy Samsung Galaxy note 8 telefont használok. Fél éve megvan kb. Hibátlanul működik, akadásmentesen. Csak ajánlani tudom
2018. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató.

Ha találok Note 8 telefont használtan,mit nézzek meg rajta mindenképpen?

És az megérné használtan?

2018. ápr. 30. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Használtan szerintem nem éri meg telefont venni, főleg nem ennyi pénzért.

Mennyit szánsz telefonra?

2018. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sose volt még iOS típusú készülékem


Ez nem a készülék típusa, hanem a rajta futó operációs rendszer neve.


ezt mindeképpen egy iPhone-nal próbálnám ki.


Mással nem is tudod.


Amúgy nem rossz a 6s, bár én visszaváltottam droidra ios-ról.

2018. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi anno barátnőmmel S3-ról váltottunk 5s-re. Én azóta iPhone-t használok, viszont neki nem jött be az iOS így vissza váltott androidra. Egyén függő, hogy kinek mi jön be. Szerintem megéri váltani, barátnőm szerint nem. Arra számíthatsz, hogy az iPhone-on nem kell tisztító alkalmazásokat használni, hogy ne lassuljon a készülék, viszont nem tudsz pl. Bluetoothon androidra képet küldeni vagy zenéket nem csak letöltöd telefonra, hanem gépről szinkronizálod a telefonra iTunes-on keresztül. Jelenleg iPhone 6s-t használok amit decemberben vettem használtan, de megvan az 5s-is, ami mai napig hibátlanul működik, viszont a 6s-hez képest lassú.
2018. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne hallgass az elsőre , azt se tudja mit beszél

viszont 6 ot ne vegyél

de 6s még mehet

iost könnyű használni , iost könnyebb kezelni mint androidot , de ha van ios es a baráti körbe akk kérd meg h használhasd egy darabig , és akk tudsz véleményt alkotni a helyett h a samsungos fanra hallgatsz akik nem tudnak érvelni csak azzal h lejárató kampányt csinálnak

2018. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves 5. Válaszadó!

Megkérdezhetem, hogy hol vetted az iPhone 6s-et?

Köszönöm.

2018. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!