Mi okozza a hibát?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Core 2-t használok (SM-G355H/DS) már 3 éve, és meg vagyok vele elégedve. Azonban időnként furcsa dolgokat produkál a teló. Ezek közül a legzavaróbb, hogy a jegyzetbe felírt infókat gyakran magától átírja (mindenféle betűket, számokat és karaktareket visz be) és így sokszor kibogozhatatlan, hogy mit írtam eredetileg. Ez azért zavaró, mert kirándulásoknál szeretném pontosan dokumentálni, hogy mikor és mit fotóztam le, de így teljesen megbízhatatlan, ezért kénytelen vagyok tollal és papírral jegyzetelni, ami elég nehézkes. (Őszi-téli időszakban sosem csinálja. Lehet, hogy nem bírja a meleget?)

2018. ápr. 30. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy cseréld le, vegyél egy naprakészebb telefont. Sajnos ilyen hülye problémák előfordulnak hosszú idő után de nincs mit tenni
2018. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!