Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért törli így is véglegesen...

Miért törli így is véglegesen a képeimet?

Figyelt kérdés
Az iPhoneomom megtelt az iCloud tárhely, és emiatt a kitörölt képeket nem a ‘Nemrég törölt’ mappába teszi, hanem véglegesen törli. Mivel ez eléggé zavart, nagyon sok képet feltöltöttem Google Fotókba és letöröltem a telefonról, így az 5gb-os iCloud tárhelyből már csak 2,4gb foglalt. Ennek ellenére a képek még mindig véglegesen törlődnek, még mindig azt írja, hogy megtelt az iCloud. Ilyenkor mit kezdjek vele?

2018. ápr. 30. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél androidot mert az apple egy nagy kupac kaka
2018. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, most esett le neked, hogy miért kalap szar az ájfón úgy önmagában.
2018. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdés kiírása után meg is javult. Egyébként én nagyon iPhone ellenes voltam ezelőtt, de egyáltalán nem bántam meg, hogy végül emellett döntöttem. Szerintem az iOs sokkal letisztultabb és gyorsabb, mint az Android, de ízlések és pofonok. Azt én is belátom, hogy hatalmas lehúzás, de nekem megért ennyit ez a telefon, nagyon szeretem.
2018. máj. 1. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!