Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 lite mini, vagy...

Huawei p9 lite mini, vagy ulefone s8 pro?

Figyelt kérdés
szeretnék telefont venni viszonylag olcsón, csak nem tudom melyik érné meg jobban, Vélemény?

#vásárlás #telefon #olcsó #Huawei #Ulefone #s8 pro #melyiket vegyem meg ?
2018. máj. 1. 10:26
 1/3 anonim válasza:
Szia nekem p9 minim van. Lassan már 2éve, én nagyon meg vagyok vele elégedve! Mindent ezen intézek érsd(mail, chat, facebook, munka, telefon, sms, nyomtatok vele, stb) nagyon gyors, nekem soha nem fagyott le. Már 2x ejtettem pofára és semmi baja. Pont párom hajlította meg az ő p8miniét(ráesett a kardán a lábára és ott volt a telefon) semmi baja nem lett csak a telefon hajlott meg. Minden nap este felrakom töltőre.
2018. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem p9 lite minim van.Szerintem ár-érték arányban jó. Ami gond,hogy a kijelzője könnyen karcolódik, ezért kell rá védőfólia. Van rajt szemvédelem amit szeretek,meg jó a kemerája.Meg a Huawei az most 'menő' :D
2018. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszömön a válaszokat Aszthiszem eldőlt ((:
2018. máj. 6. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!