Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphoneomrol folyamatosan...

Az iphoneomrol folyamatosan eltunik a penz es az appok random hozzaferest akarnak a fotoimhoz, kulonbozo alkalmazasaimhoz. Lehet virus?

Figyelt kérdés
Konkretan az szokott tortenni, hogy peldaul fbzek es hirtelen felugrik az ablak a semmibol, hogy hozzaferest kerjen. Tehat ez fuggetlen attol, hogy mit csinalok eppen.

2018. máj. 1. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

És nincs feltörve és nincs root-olva meg jailbreak sincs, és kizárólag a store-ból telepítettél programokat.


Szerintem nagyreset.

2018. máj. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak a storebol telepitettem appokat, nem csinaltam vele semmit sem azon kivul, amire az atlag felhasznalo kepes. Netezek, zenet hallgatok, fbzek es instazok amiota megvettem, ami egyebkent oktoberben volt. Szoval semmi jailbreak meg egyeb.
2018. máj. 2. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!