Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelenik meg a...

Miért nem jelenik meg a tartalom ha a telefont csatlakoztatom számítógéphez?

Figyelt kérdés
Van egy - ritka ergya - microsoft telefonom amin most már többször előfordult, hogy nem volt hely ezért törölnöm kellett vagy számítógépre átmentenem a fájlokat. Nos ezzel nem is volt probléma az elején, viszont most már nem egyszer fordult elő, hogy a számítógépen több száz képemet meg sem jeleníti így nem tudom átmenteni, törölni pedig természetesen nem szeretném! Nem tudom, hogy mit lehet ilyenkor kezdeni ezzel az egésszel? Fontos emlékeim vannak és nem tudom, hogy mentsem meg őket.. :(

2018. máj. 3. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom neked őszintén,baromi régen volt már Microsoft telóm. De egyes Androidos telefonoknál van olyan,hogy nem elég a telót a géppel összekötni Usb-vel és az mtp fájl átvitelt választani,de még a képernyőzárat is fel kell oldanod. Ha ezt nem teszed nem fogja fel csatolni a telót mint háttértárat
2018. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem értel hozzá mér nem töltöd fel a képeket wifin onedrivera?
2018. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bluetooth vagy Xender segítségével is átküldheted.
2018. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!