Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emag ról rendeltem egy telefon...

Emag ról rendeltem egy telefont és be sem kapcsol mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Lehet olyat hogy simán Vissza küldöm és vissza adják a pénzmet, mert hetekig tartó garanciás időpazarlast nagyon nem szeretnék,valaki volt már így a rendelessel?

2018. máj. 3. 15:31
 1/3 szántóvető ***** válasza:
67%

kérdés kiírása helyett utnánaolvashattál volna.az mondjuk elég baj hogy nem működik mert mondhatják azt hogy a vevő elrontotta.

[link]

2018. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ide mert lusta vagyok hanem pontosan Előfordul hogy rá akarják kenni a vásárlóra hogy ő rontotta el a készüléket, ezért olyan személyeknek címeztem a kérdésemet akik hasonló helyzetben vissza küldtek és kíváncsi vagyok, hogy zökkenőmentesen visszatérítik e a vétel árat
2018. máj. 3. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
30 napon belül, indoklás nélkül el lehet állni a vásárlástól. Saját fiókodban meg találsz minden szükséges bejelentő lapot akár vásárlástól való elállás, vissza küldési szándék, hiba bejelentő, stb. Ebben az esetben is ellenőrizni fogják az általad visszaküldött termék működését, és a doboz tartalmát pl: kiegészítők megléte. Hiánytalannak, és sérülésmentesnek kell lennie mindennek. Az Emag maga szállítja vissza a termékeit, saját futárral. Érdemes lenne az ügyfélszolgálattal felvenned a kapcsolatot, és elmondani hogy mi is a helyzet mielőtt bármiben is döntenél, ne hogy te fizess rá végül...Pénzt vissza csak átutalással fizetnek, akkor is ha utánvéttel vásároltál. Ennek átfutási ideje, max 30 nap. A garanciális csere, vagy javítás szintén ennyi idő. Nekem a legrövidebb 27 nap volt eddig...
2018. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!