Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Sony telefont ajanlotok...

Milyen Sony telefont ajanlotok 90. 000 ft alatt?

Figyelt kérdés
Sony xperia telefont szeretnek venni, de nem igazan ertek hozza. Kulonosebben semmi nagy elvarasom nincs vele, csak ne legyen fel ora mig betolt valamit, lehetoleg legyen "jo" a kameraja( tudom, ez relativ) meg elony lenne ha csepp es porallo lenne. Leghamarabb egy vagy masfel ev mulva vennek majd ez a telefon utan ujat, ugyhogy annyit legalabb ki kellene birnia. Ezelott sony xperia z5 compact telefonom volt, azt nagyon szerettem, de az a ket ev mar nagyon meglatszik rajta. Valaki, aki ert hozza, tudna ajanlani ehhez hasonlo telefont? Koszonom elore is a valaszokat. 17 l

2018. máj. 4. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Majd mindjárt jönnek a Sony ellenesek, és helyette ajánlanak kínai, megbízhatatlan telefonokat.



Én csak Sony termékeket vásárlok. Több éve a Sony cég termékeit használom, teljes megelégedettséggel.

Most egy Z3 Compactom van, amit szintén imádok. Előtte 2 évig Z1 Compactom volt. A Z1 előtt 4 évig X8-am.


A Z5 Compact is igazából egy nagyon jól sikerült telefon. Nem tudom mi a baj vele. Nem lehet "kipofozni"?


Ha mindenképpen új telefon kell. Ajánlanám figyelmedbe a Sony Xperia X Compactot. Mivel Z5 Compactod van, gondolom nem szereted a nagy, tepsi telefonokat, mint Én.

Az X Compact nagyon jó "kis" telefon. Jó kamera, hosszú üzemidő, gyors, megbízható.


Szép estét, remélem segítettem!

2018. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ip védelem fontos akkor sony xperia M5
2018. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Xperia M5 baja higy gyorsan merül, hidd el tudom. Vegyél Sony xperia xz-, pont 90 ezer forint. Vagy xa2t. Előbbi jobb hidd el az xz igazából a z7
2018. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!