Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SZERINTETEK (! ) milyenek az...

SZERINTETEK (! ) milyenek az új Nokia mobilok?

Figyelt kérdés
Új telefon vásárlás előtt állok, mert a régi már picit régi :D Az új nokiákról sok jó dolgot hallani. Még nem választottam konkrét terméket, csak kíváncsi vagyok az "őszinte véleményekre" (tehát a tapasztalt felhasználók véleményére, és nem az internetes, lefizetett véleményekre). Megéri nokiát venni, vagy marad a Samsung?

2018. máj. 5. 11:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt:D Maximum 100K FT
2018. máj. 5. 11:07
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A Nokia cég nagyon régóta kihalt. Symbiannal kezdtek, nem jött be. A Windows Phoneval picit újra előre kaptak, de felejtős az is. A mostani Androidosai meg ezáltal megbízhatatlanok.
2018. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Samsungot se...Elbarmolják a szoftvert. És túlárazottak is.
2018. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Inkább, ruházz be egy Sony Xperia XZs-re.

64GB tárhely. 4GB RAM. FHD kijelző. 19MP.

2018. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ melyikre gondolsz.

Az idei paletta egész jó lett szerintem, a Nokia 7 Plus, a Nokia 8 és a 6.1 nagyon jó vételeknek számítanak a saját árszegmensükben.

A Sirocco-ról nem is beszélve ami az egyik legjobb flagship és a mérete is kompakt.

A Pixeleken meg az Android One-kon kívül még ők veszik komolyan a frissítéseket szóval mindenképpen időtálló telefonokról van szó, meg hát Stock Android ami nincs tele pakolva minden szarral.

Az összeszerelési minőség pedig 10/10, bőven HTC/Apple szint amit képviselnek, nem nagyon lehet belekötni.

Szóval szerintem egész jók ezek a telefonok.

2018. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

100K-ért amúgy ezeket ajánlom:

LG G6, Moto X4, Honor 9, HTC 10, HTC U Ultra, Xiaomi Mi A1, Nokia 8, Xiaomi Mi Note 3.

2018. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!