Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 éve használom a Huawei P9 Lite-omat, de a telefon mára már használhatatlanná vált, szinte semmit nem lehet rajta csinálni, szörnyen lassú.


Ezért elhatároztam, hogy veszek egy új telefont, ezúttal egy jobb minőségűt.


Körülbelül 150, max 200 ezer forintot szánnék rá.


-Talán a legfontosabb az, hogy sokáig bírja tökéletes állapotban. Tehát ne olyan legyen, mint a P9 Lite-om (amit egyébként már újratelepítettem, de még így is pocsék). Bírja legalább 4 évig anélkül, hogy radikálisan belassuljon. Nyilván valamilyen szinten lassulni fog, mint minden telefon, de ez a lassulás ne nagyon legyen észrevehető kb 4 évig.


Eddig úgy vagyok vele, hogy megvárom, mire kijön az új iPhone és akkor megveszem az akkor már olcsóbb iPhone 8-at.


Eddig csak androidos készülékeket használtam, de megmondom őszintén, én mindig csalódtam bennük. Sok ismerősöm használ iPhone-t régóta, és nekik nagyon bejött, azt mondják, hogy az iPhone-ok bírják a legtovább, ezért is szeretnék én is egy iPhone-t.


Értékelem az értelmes válaszokat.



2018. máj. 5. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

200.000?


Apple Iphone 7-8


Vagy:


Samsung s7 vagy s8.

2018. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy gyari visszaallitas megoldja a problemadat, hamar sikerult annyi szart rapakolnod, hogy belassult...
2018. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 a gyári visszaállítás nem oldotta meg a problémámat. Azóta nem tettem rá sok mindent.
2018. máj. 5. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jók az új Androidos telefonok, de legalább 3-4 GB RAM kell, hogy élvezhetően működjenek. Én P10-et vennék, mert nekem a P20 annyira jön be, és drága is. iPhone-ból a 7-es a legjobb ár-érték arányú.


A P9 lite 6-os Androiddal jött ki. Neked le lett frissítve 7-re, vagy még a régi van rajta?

2018. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
6-os Android van rajta.
2018. máj. 7. 15:19
 6/8 anonim válasza:
Iphone 6s, Iphone SE
2018. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 7-es frissítést nem ajánlja fel?Egy próbát megér, hátha javít rajta.
2018. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az iPhone 8 nagyon jó választás lenne.

Nekem 6-om van, még most, 3 évesen is tökéletesen működik, de már ideje lenne lecserélni, így jelenleg én is egy 8-ast szeretnék.

Azonnal beleszerettem az IOS-be. Akkor jöttem rá, hogy mennyivel sz@rabb és nehezebben kezelhető az Android, így biztos vagyok benne, hogy ebben az életben csak iPhone-om lesz.

2018. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!