Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számítógépünk át lett installá...

Tamara9737 kérdése:

Számítógépünk át lett installálva és nemm ismeri fel a telefonomat. Lenovo A536-osom van. És nagy szükségem lenne a fényképeimre. A számítógépünk XP. Valaki ismer valami jo programot?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2018-ban nincs online backupod? Fogadd gratulációmat.
2018. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tud segíteni

[link]


A windows xp ben még nincs benne ez az MTP mód amit a modern telefonok használnak ez elvileg hozzá adja ezt a módot.


De amúgy könnyebb ha letöltöd a telefonodra a google drive ot, az ad egy online tárhelyet oda fel tudod tölteni az összes fotód, majd számítógépen belépve ott lesz az összes fotód amit feltöltöttél rá. Persze csak wifi mellett csináld meg mert pillanatok alatt leszívja a mobilnetet. :)

2018. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.válaszolőnak írnám 14 éves lány vagyok. és nem igen értek a technikához...
2018. máj. 6. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam hozzá. Töltsd le, és telepítsd. Sok sikert.

2018. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!