Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez a telefon...

Szerintetek ez a telefon lehetett pillanatragszóval ragasztva?

Figyelt kérdés

[link]


Én már szedtem szét telefont,de ilyen gyári ragasztást még nem láttam,nekem nagyon pillanatragasztónak tűnik,nem mellékesen házi barkácsolni próbálták szóval ezért is a gyanú.



2018. máj. 6. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ott biztos nem gyári ragasztás
2018. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,mint kiderült a gyerek bekente valami fossal,sajnálom a telefont ráadásul nem is olcsó cucc.Minek kezd bele aki hülye hozzá.
2018. máj. 6. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a ciano-akrilát ragasztók tönkreteszik a műanyagot.
2018. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húú de kókányolás.
2018. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több,mint gyanús, látom biztosra is ment nyomott bőven a szaki Dani.
2018. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát örülök ha pl az előlapi kamerák nem lettek olyanok,az érzékelő meg a led vaku hál isten nem gond de így nem elég az lcd kijelző hanem még kell egy középső keret is.És még röhög is rajta pedig 80EFt os telefon.Most fullra szét szedtem a legapróbb darabokra gondolom az új kijelzős is vagy meg püfölte vagy benyomta mert durván összerepedt sőt azt is úgy tudtam kivenni,hogy rétegekre vált.Kicsirt sajnálom a telót ha meg csinálom és vissza kell adni,1 hónapos telefon.
2018. máj. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!