Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Musical. Ly felhasználók, ti...

Musical. Ly felhasználók, ti ezt hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy j3 telefonnal rendelkezem. Az a problémám hogy ha videót szeretnék készíteni, akkor akármilyen módon is próbálom a transition-okat elkészíteni nem lesznek jók. Itt nem arra gondolok, hogy nem tudom hogy kell őket csinálni, hanem arra hogy a kép és a hang nincsen szinkronban, általában a videó gyorsabban játszódik le elkészülés után mint a hanganyag. A mozdulatoknál akadozik a kép, sokszor nem lehet mást kivenni mint egy elmosódott pacát. Próbáltam lassabban csinálni, de ugye akkor meg lassabbak a mozdulatok a zenéhez képest.


Aki nem szereti ezt az alkalmazást attól nem kérek utálkozó hozzászólást, inkább keressen másik kérdést mert érdekelne hogy az utálkozáson kívül milyen megoldás létezik


Mindenkinek előre is köszi! :)

(A kérdést ne jelentsétek, nem viccből írtam ki)



2018. máj. 6. 19:35
 1/1 A kérdező kommentje:
És tudom hogy ez az alkalmazás nem az android felhasználók számára készült elsődlegesen, de más is használja androiddal hiba nélkül.
2018. máj. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!