Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobillal kapcsolatban ki...

Mobillal kapcsolatban ki segítene?

Figyelt kérdés
Szerintem valami baja lett a telefonomnak az utóbbi leejtéseim közül az egyiknél… Régebben nem melegedett ennyire játék és töltés közben sem, az utóbbi néhány napban/hétben viszont gyakrabban is kell töltenem, gyorsabban is merül és melegszik is eléggé…

2018. máj. 7. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha leejtetted megsérülhetett az akku is akár.


Másrészt a töltő is okozhatja a melegedést talán...

2018. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra gyanakszom, hogy az akksival lehet valami...

Sajnos nem cserélhető (Nokia 6), így ezt nem tudom kizárni.


A töltőt pár hete elcseréltem anyáméval, mert neki ugyanolyan telefonja (az újabb Nokia 3310) és így töltője is van, mint apámnak.

Ők keveset is használják, így eleve ritkábban is töltik, elég nekik egy töltő is...


Amúgy azért cseréltem el, mert az én töltőm megsérülhetett szerintem egy még jóval korábbi töltés közbeni asztalról leverésnél.

Hol érintkezett, hol nem és gyakran bedugáskor pittyent hogy tölti, de aztán rögtön le is állt és nem töltött semmit csak ha kihúztam és újra bedugtam, vagy párszor még megismételtem ezt.

Viszont a telefon másik töltővel nem csinálta ezt, ezért vagyok biztos abban, hogy a töltővel volt valami.


Van egy 10500-as Asus Powerbank-om, az régebben is teljesen jól töltötte, meg ma is, de az utóbbi napokban már az is melegszik tőle, másik telefonomnál nem melegszik az se.


Mondjuk ez is félrevezető lehet, mert csak akkor figyeltem még eddig töltés közben, ha játszottam a telefonon közben, tehát az sem kizárt, hogy csak a játéktól volt nagyobb áramfelvétele és azért melegedett az akksi is meg a telefon is.

2018. máj. 7. 09:25
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja és a powerbank nem melegszik, ha laptopról töltöm, csak amikor a telefonom töltöm a powerbankról - és játszok. Legalábbis eddig így figyeltem csak... De majd figyelem most már akkor is, ha nem játszok töltés közben.


Hogyan tudnám biztosan kideríteni, hogy baja lett-e a telefonomnak?

Nincs erre valami diagnosztikai program?

2018. máj. 7. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem töltés közben játszol?


Ez egyáltalán nem a legjobb szerintem...

2018. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért van figyelsz oda arra, hogy ne ejtsd le?
2018. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!