Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért melegszik a Sony Xperia...

Zotyi75 kérdése:

Miért melegszik a Sony Xperia XZ telefonom kamerázás kōzbe?

Figyelt kérdés
Ha kamerázok vele nagyon hamar felmelegszik és kikapcsolás a kamera, és azt írta ki, hogy a kamerának le kell hülnie az új használához.

2018. máj. 7. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus sony probléma. Túlmelegszik a processzor, ezért kilép a kamerából, hogy hűlni tudjon. Nem igazán tudsz ellene tenni semmit.
2018. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Minden Sony ilyen. Videó nézés közben is melegszik. Nekem mondjuk az Xperia X nem írja ki, csak lefagy, videót sem tudok felvenni 2 percnél többet.
2018. máj. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tipikus Sony probléma, ezekszerint nem láttok előre. Az újabb sony termékek egyike se csinálja ezt, csak régebbi készülékek, illetve nem kéne egyszerre 30 alkalmazásnak futnia. Köszi.
2018. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másrészt keskesnyités miatt az aksi is keskenyebb emiatt az is hamar átmelegszik és nem találtak ki hozzá normális hűtést

A fém ház meg még segít rajta hogy átmelegedjen

Hát még a háttérbe futnak app-ok az még jobban fel tudja gyorsítani a folyamatot

Én is találkozok ezzel a problémával hisz nekem is xz-ém van

2018. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!