Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom feloldani a...

Hogyan tudom feloldani a telefont?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettem egy Huawei y6 2017 telefont és megadtam egy PIN kódot a képernyő lezárásához. Unokahúgomnak elárultam, hogy mi a kód. Ma gyorsan elkellet mennem itthonról és a régi mobilomat vettem el mivel ebbe más sim kell mert nem megy bele a kártya. Gyorsan megváltoztattam a pint, hogy amíg nem leszek itthon nehogy elvegye és belenézzen. Az első két szám eszembe jut de a másik kettő nem. Mit tehetek?
2018. máj. 10. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár elrontott próbálkozás után fel kell ajánljon jobb alul egy opciót, hogy elfelejtett jelszó, vagy valami ilyesmi.


Ha ilyen nincs, akkor gyári visszaállítás.

2018. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most 30 perc mire újra próbálkozhatok. hard reset megoldás lehet?
2018. máj. 10. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, az negoldás lehet. De gondold át, meet akkor minden ugyebár adatod elveszik. Amúgy nekem ilyen esetben kéri a puk kódot...
2018. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 napos telefon.. megcsináltam hard resettel
2018. máj. 10. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minden szipi-szupeeer!!! Khmm ja mi?

:)

2018. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ahha
2018. máj. 10. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!