Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok donteni szerintetek...

Nem tudok donteni szerintetek iphone x vagy samsung galaxy note 8 legyen?

Figyelt kérdés
Tudom mar egy csomoszor feltettek a kerdest es el olvastam oket, de erdekelne meg par velemeny. Legszivesebben a samsungot vennem mivel kicsit talan jobban tetszik, meg tetszik benne hogy android es nem olyan zart.. Az iphone mellett az szolna hogy van  watchom, macbookom es ipadom is. Egyszeruen nem tudok donteni.. ti mt javasolnatok?
2018. máj. 10. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened, egy csomó válasz is érkezhet, ami a másikat pártolja.Itt nem fogjuk neked eldönteni, mert ki ezt, ki azt.Most ha én azt mondom, hogy az X-et vedd meg,akkor az jó?
2018. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem androidom van, viszont mindig is azt hallottam, hogy egy iphone-t sokkal könnyebben lehet kezelni, mert sokkal egyszerűbb az operációs rendszere, aztán később vettünk egy ipad-et. Én azt sokkal rosszabbul tudtam kezelni, mint egy androidos rendszert, szerintem van jópár hibája, sok mindent nem lehet vele megcsinálni vagy sokkal nehezebb, mint egy androidossal, szóval nekem nem jött be. A samsung szerintem megbízható jó telefon, nekem is az van, bár szerintem értelmetlen a legújabb telefont megvenni annyi pénzért, mikor évente jönnek az újabb darsbok.
2018. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi 🍎 cuccod van akkor már iphone
2018. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Note 8-at venném.
2018. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az iPhone X-et javaslom. Bár előtte is iPhone-om volt és imádtam, egy kicsit elgondolkoztam a Note 8-on mert elég jól néz ki, de végülis maradtam az iPhone-nál, és ez így is lesz.
2018. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na mit vettél ?
2018. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én note 8on gondolkozok. Szerintem az jobb mint az iphone. Előtte amúgy iphone 7 pluson gondolkodtam de az drágább is mivel szeretek rajzolni meg tetszik az a toll vagy mi a note 8 szerintem de mindenkinek más a vélemény xy azt mondja hogy iphone x de a szomszéd Julcsinéni azt hogy semmit a barátod meg hogy note 8 ez csak rajtad múlik, neked melyik szimpibb
2018. máj. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rajzolgatni mindkettőn lehet, csak a Note 8-hoz adnak egy tollat. 😂 Én bár próbáltam, nem sok hasznát látom. Olyan mint az iPhone X-en az Animoji, először érdekes, aztán soha az életben nem használod.
2018. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg nem vettem meg egyiket se, de a samsung lesz szerintem. Az utolsonak szolva meg vam egy adonit erinto tollam iphone hoz, de azt is viszonylag gyakran hasznalom szval szerintem fogom de majd kiderul..
2018. máj. 30. 05:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Te tudod, én az X-et választottam, és meg vagyok vele elégedve.
2018. jún. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!