Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kártyát nem fogadja el a...

SD kártyát nem fogadja el a telefon. (? )

Figyelt kérdés

Van a telefonomba egy 8 G-s SD kártya. Lassú volt a telefon, ezért gyáribeálításokra raktam és az SD kártyát kivettem, de mikor visszaakartam tenni azt írta ki, hogy 'nem támogatott'. Próbáltam géppel összekötni, mert azt írta, hogy támogatni csak akkor tudja ha átformázom, de azzal együtt jár, hogy kitöröl mindent, de a géppel sem sikerült, nem találta. Próbáltam más telefonba is rakni, de azzal sem mentem előrébb.

Most akkor mit csináljak? Fontos adatokat veszítek el vele és sajnos nem vagyok egy nagy tech zseni, szóval csak ennyit tudtam csinálni...



2018. máj. 12. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kártyaolvasóval próbáltad a gépbe másolni a kártya tartalmát, akkor mi történt?
2018. máj. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a gépnek illene felismernie, mondjuk kártya olvasóval raktad hozzá?? vagy csak rá dugtad a telefont amíg benne volt az sd kártya?? mert ez nem teljesen így megy

nem olyan drága egy kártya olvasó, megéri beruházni rá 1000ft ért is van, ha a gépbe nincs gyárilag

2018. máj. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, ha a teló nem ismeri fel a kártyát, akkor mtp módban sem fogja. Mint fentebb írták kártyaolvasó kell hozzá, hogy az adatokat lementsd.


Én még megemlíteném, hogy esetleg kivételkor sérült a kártya. A telefont remélem kikapcsoltad, mikor kivetted belőle.


Ha Győri vagy keres meg priviben, szívesen segítek.

2018. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az SD kártyát leválasztottad mielőtt kivetted a telóból, vagy csak úgy kikaptad, mint háziasszony a porrongyot?
2018. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem használtam kártyaolvasót, de mindenképp utánnanézek.

Amit meg az SD kártyát illeti, kérdezte valaki, hogy leválasztottam-e, kikapcsoltam-e előtte. Nos mivel a telefonomnak az akkumlátora be van építve (vagy hogy mondják), ezért nem kapcsoltam ki, viszont lekapcsoltam róla mielött kivettem volna.

2018. máj. 12. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nos mivel a telefonomnak az akkumlátora be van építve (vagy hogy mondják), ezért nem kapcsoltam ki, "

Nem értem az összefüggést de biztos van logikája.

2018. máj. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő.

Az a logika, hogy nem az akkumlátor alatt van az SD kártya, vagyis anélkülis ki lehet venni, hogy az akkumlátorhoz hozzányúlnék. (Remélem így már érthetőbb...)

2018. máj. 13. 08:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert ha az akkut kiveszem, akkor ki kell kapcsolni a telefont.
2018. máj. 13. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!