Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem egy megfelelő...

Tudnátok nekem egy megfelelő telefont ajánlani?

Figyelt kérdés

Egy olyan telefonra lenne szügségem amely viszonylag jó minőségű( jó anyagokat is használ)és nem akad ,laggol .Nem jatszok rajta csak esetleg nagyon ritkán ,főképp dokumentumok szerkesztésére és netezésre kellene .

Maximum 80.000 -et tudnék rászánni .

Már elegem van ,hogy szinte még a böngészéstől is fagy a mostani ( samsung galaxy core prime) .

Köszönöm szépen az értelmes vállaszokat !


2018. máj. 13. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
LG Nexus 5X
2018. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen .

Az Lg - vel van személyes tapasztalatod?

2018. máj. 13. 21:01
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát a xiaomival?
2018. máj. 13. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez Nexus, nem igazán LG. A Nexus a "hivatalos" android telefon-széria volt, aminek a tervezését a Google felügyelte. A márka itt igazából mindegy, gyártott már Nexust a Samsung, az HTC, és a Motorola is. A lényeg, hogy androidos telefonokból mindig a hivatalos Google telefonok a legjobban optimalizáltak, a teljesítményüket nézve rendre verik a konkurens iPhone-t.


Nekem Nexus 5 volt, amit már odaadtam anyámnak, de a mai napig nem akad, nem laggol, nagyon simán és stabilan fut, pedig nem mai darab. Amit én ajánlottam neked az az eggyel újabb, az 5X. Összehasonlításképpen: az Apple az iPhone 6-ost szánta neki versenytársnak, ha így jobban el tudod helyezni. Persze az iPhone sokkal rosszabbul öregedik, mint az android, szóval ezt is figyelembe veheted.


Én csak ajánlani tudom.

2018. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*bocsánat, iPhone 6S, nem sima 6-os.
2018. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na még valami: annyit még hozzátennék, hogy a kamera a gyengepontja a telefonnak. Nem rossz, nem arról van szó, de elmarad a versenytársak mellett.
2018. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fél éve használom. Android kövi fog rá garantáltan 1-2 főverzión át. Akku jól bírja, 7-10 óra kijelzőidő hozható, ami kiemelkedő. A hardver okés, játékokra nyilván van jobb is, de kb mindenre elég átlagos használat során. 4GB memória, 64GB tárhely, bővíthető. A kijelző szép.

A kamera az árához képest szerintem remek. Nálam a legelején gondok voltak a gyári appal (hosszú záridő esetén elmosta az éleket). Szerintem már nem fordul elő a mostani szoftverrel, de végső esetben rootolás, majd Google Camera 100% megoldja.

A dizájn Apple koppintás, de szép. A fémház használható tok nélkül, de csúszós.


Legjobb tok hozzá:

[link]

Fólia:

[link]


[link]

2018. máj. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Renben !

Köszönöm szépen!

2018. máj. 15. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!