Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A készülékem rögzíti a beszélg...

A készülékem rögzíti a beszélgetéseket. Az baj?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanis:

* ha a készülékedet feltörik, 3. fél hozzáférhet a beszélgetéseidhez, amivel komprommitálhatnak téged vagy a beszélgetőpartnered

* a beszélgetőpartnereddel szemben szemétség, mert Ő nem tud róla, hogy Te rögzíted a beszélgetéseteket - ehhez az előzetes beleegyezése kellene:

[link]

2018. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Javaslatom: rögzítsd, de említést se tegyél róla soha senkinek, nem kell tudniuk a további problémák megelőzéséért. Mert a hétköznapokban nem az esetleges zsarolások felderítéséhez hasznos, hanem a napi apróságok felidézéséhez, pontosításához (számlaszámok, címek, nevek, mit is mondott anyósom mennyit nyert a lottón, stb) Én sokszor hallgattam már vissza pl. ügyfélszolgálatos beszélgetésem az elhangzottak pontosításáért és sok hasznát vettem.
2018. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!