Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » XIAOMI Redmi Note 5A vagy...

XIAOMI Redmi Note 5A vagy Xiaomi Redmi 4X? Sok a különbség?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánljátok jobban?

Nekem a 4x azért lenne előnyösebb, mert kisebb, valamint azt mondták, hogy a külseje is jobb.

Szóval valóban jobban megéri a 4x?



#telefon #Xiaomi #xiaomi redmi 4x #xiaomi rendmi note 5
2018. máj. 13. 20:48
 1/7 meszike91 ***** válasza:
4X-ben jobb a proci és több a ram.
2018. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Egyiket sem ajánlom, mert nem szabad venni ilyen neve nincs, kínai gyártókat, megbízhatatlanok, mint minden kínai termék.
2018. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

A 4X jobb telefon. Aluházas, ujjlenyomat-olvasós, korrekt készülék.

A Note 5A gyengébb telefon nagyobb kijelzővel, gyengébb akkuval.

Az egyetlen előnye, hogy lehet 2 SIM + microSD kártyával használni, míg a 4X-nél az sd kártya az egyik sim foglalatában csücsül.

2018. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 meszike91 ***** válasza:
93%

# 2/3 Időpont ma 21:04


Ha lenne egy minimális ismereted a témában akkor tudnád, hogy a Xiaomi az egyik legelismertebb telefongyártó.


Egy 4x szarrá veri a kategóriájában lévő "neves" gyártók készülékeit...

2018. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, tudom. Most a "szajomi" nagyon fel van kapva.

Milyen olcsón, milyen nagy teljesítményű telefonokat gyártanak...Jó, jó, de az a fránya megbízhatósága...


Volt kínai telefonom. Huawei P8 Lite. (2015-ös, régebbi verzió) Gyűlöltem. Folyamatos jelleggel fagyott, akár még telefonálás közben is, és letenni nem tudtam. Csigalassú volt. A kijelzőjének a fényereje iszonyú gyenge volt, napon felejtős, ráadásul fakó is volt. Az akkumulátorról nem is beszélek inkább...És a végére a legjobbat, szériahiba...Újraindítottam a telefont, majd egyszer csak nem tudtam bekapcsolni a telefont..... Fél év használat után túladtam rajta szerencsére. Tanulság, soha de soha többet kínai gyártó termékeit! Lehet, csak én fogtam ki egy rossz/hibás darabot, de képzelheted, ez milyen szájízt hagy...

2018. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Aha, tehát te kifogtál egy darab szar huawei-t, ezért az összes kínai telefon szar. Logikus tényleg.


A családban van egy galaxy J5, és egy Galaxy Note 4.

Mindkettőn rendszeresen elő szokott fordulni akadozás, fagyás, random újraindulás.

Akkor most mondjam, hogy a koreai telefonok megbízhatatlan, undorító rakás szarok?


Nekem egy redmi 4x-em van azzal, de az anyám redmi 4a-jával sem volt soha probléma fél év alatt. Nemhogy fagyást, lassulást sem tapasztaltam rajta soha.

2018. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Én a Samsungot nem szeretem, mert a telefonjaikon elrontják a szoftvert. Emiatt, 1 év után akadoznak, belassulnak.

Volt Samsung J1-em, A5 2017-em. Mindnek ez lett a vége.


Áttértem a jól bevált Sony Xperiához. Most egy Z3 Compact van. Nagyon szeretem, fél éve megvan, a melegedésen kívül semmi probléma nincs vele. Veszettül gyors, éles a kijelzője, hosszú az üzemideje, a kamerája pedig magasan a legjobb, 20 megapixellel, és 4K videó felvétellel.

2018. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!