Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet tenni valamit, ha a...

Lehet tenni valamit, ha a telefonom nem hajlandó a fülhallgatót használni zenelejátszáshoz?

Figyelt kérdés

A telefon xiaomi redmi 4x, a fejhallgatónak a pontos típusát most hirtelen nem tudom, bluetooth-os Genius.

Csatlakozik hibátlanul, pittyen egyet, hogy párosítva lett, de ha elindítom a zenét, akkor teljesen süket az egész.

Volt már ilyen nem egyszer, de akkor 5-6-szor újraindítottam a fejhallgatót, és utána hibátlanul működött.

Most lassan 40 perce próbálkozok, és semmi.

- újraindítottam a fejhallgatót sokszor

- újraindítottam a telefont sokszor

- ki- és bekapcsoltam a bluetooth-t sokszor

- újraindítottam a zenelejátszót sokszor

Semmi eredmény...

Valahogy működésre lehet bírni?

(A telefon jól működik, vezetékes fülessel szól, a bluetooth hibátlan rajta, és a fejhallgató is probléma nélkül szól a laptopommal összepárosítva, szóval külön-külön semmi bajuk, nincs hardveres gond elvileg)


2018. máj. 16. 11:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Most hirtelen mégis elkezdett működni... Ez mitől lehet????
2018. máj. 16. 11:05
 2/3 gabiking válasza:
Valószínüleg a telefon nem támogatja!
2018. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De akkor miért működtek együtt 1-2 héttel ezelőttig tökéletesen? Meg miért javul meg fél óra újraindítgatás után?
2018. máj. 17. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!