Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelzi a viber az...

Miért nem jelzi a viber az üzeneteket, ha mobil netet használok?

Figyelt kérdés

Már jóideje nem kapom meg az üzeneteket, ha mobilnetet használok. Amint wifi-re csatlakozik a telefon, egyből bedobálja az üzeneteket...amiket órákkal korábban küldtek.


1 gigás netem van, és gyakorlatilag nem tudom használni arra, amiért előfizettem rá. Viberen tartom a kapcsolatot rokonokkal, ismerősökkel, kollégakkal, de hiába írnak, nem kapom meg az üzeneteket, és a küldő félnél sem jelzi, hogy kézbesítve van, csak akkor ha wifire csatlakozok...

A telefon beállításai rendben vannak, már arra gyanakszom, hogy a mobilszolgáltató korlátoz.


Van még más is így?

Samsung j7 a telóm, ha ez számít egyáltalán...


2018. máj. 16. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor sem kapod meg, ha a telefon ébren van (kijelző világít)?
2018. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Működik egyáltalán a mobilnet?
2018. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Akkor sem kapom meg, ha ébren van a telefon.
2018. máj. 17. 04:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ez szolgáltatói probléma lehet.
2018. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!