Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomos kerdes, uj simhez...

Telekomos kerdes, uj simhez 10 gb net ajandek, mennyi idon belul lehet aktivalni?

Figyelt kérdés
Azt tudom,h 60 nap alatt lehet elhadznalni,de ha nem teszem be a telomba csak 1-2 het mulva? Akkor annyival kevesebb idom lesz hasznalni? Mert ugy irjak,kezhezveteltol szamit a 2 honap,mashol meg,az aktivalastol.
2018. máj. 17. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
1430? Facebook? E-mail? Ügyfélszolgálati iroda? Online chat? Melyiken nem válaszoltak?
2018. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a hasznos valaszt,de nem krllett volna faradnod,ha csak kotekedni tudsz.

Kepzeld,irtam nekik,tobb helyte,de nem valaszoltak.

Bocsi hogy itt mertem kerdezni,hatha valaki mar probalta,es tud is valaszolni...

2018. máj. 17. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel az online rendelt SIM kártya esetében a kézhezvétel = aktiválás, ezért a kézhezvételtől. Boltban vett SIM kártya esetében pedig nem jár a 10 GB.
2018. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi.
2018. máj. 17. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!