Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontos! Van egy samsung...

Fontos! Van egy samsung galaxy A5 SM-A510F 2016 telefonom rotolni szeretném Odin programmal?

Figyelt kérdés
Nem kapcsol be a telefon hard resetet se lehet csinalni rajta ; csak a downloading jön be..az Odin programmal akartam ujra rotolni letoltottem hozzá a hozza tartozo root programot elintidom; végig is megy szépen de utana semmi nem indul ujra a telefon vagyis nem kapcsol be mi lehet a probléma? Kérlek segicsetek koszonom

#Samsung-Telefon
2018. máj. 17. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Rootolni? Biztos ez a szó amit keresel?
2018. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aszthiszem igen!
2018. máj. 18. 11:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Vegig megy odin3 programal de mégsejo mi lehet a probléma?
2018. máj. 18. 12:28
 4/6 A kérdező kommentje:
2018. máj. 18. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet végét járja már a mobil. Nekem egy S4 halt be, odinnal rá lehet tenni a gyári firmware-t, de utána nem tölt be. Valami bootloader hiba... Azért elég vicces, hogy egy 2 éves telefon időzített bomba. Mellesleg nem kevés pénz volt, ha azt nézzük.
2018. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem failt ir odin :Sss
2018. máj. 21. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!