Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem akarja körbevágni...

Miért nem akarja körbevágni az iphone-om a képeket?

Figyelt kérdés
Szóval amikor instagramról lescreenshot-olok egy képet, majd körbe vágom, hogy csak a kép maradjon, akkor a körbevágott kép másnapra újra a régi lesz úgymond. Magyarul nem akarja körbevágni. Régebben mindig így csináltam, és működött is, de kb az új szoftverfrissítés óta szarakodik. (Úgy szoktam körbevágni, hogy, ugye a képnél rákattintok a ‘Szerk’-re, majd majd alul balról az első ikon, utána méretre vágom és rákattintok a ‘Kész’ gombra. Most akkor én csinálok valamit rosszul? Kérlek segítsen valaki!❤️❤️

2018. máj. 18. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert iphone és tudja hogy kell kinéznie a képnek...sz∆rik a véleményedre.

Attól,hogy "KorcsolyaLány" néven írtad a kérdést és tettél 2 szivet nem fogja senki jobban eröltetni magát mintha egy "FatJoe" írta volna

2018. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kémkedsz valaki után h lementegeted a képeket?xd

am más képnél is ugyanzet csinálja?

ha igen akk lehet h ujra kéne rakni az iost

de vigyázz mert eltünnek a dolgok telóról

amit feltölt icloudba az meglesz utána de a zene meg az alkalmazások nem

2018. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!