Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g3 d855 képernyő hibát...

Lg g3 d855 képernyő hibát lehet javítani?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy g3-at elég jó áron. Mikor átnéztem semmi baja nem volt, de nem sokkal a megvétel után elkezdett a kijelző elsötétülni. Bár aktív maradt a kijelző. Lezárással, majd a kijelző feloldásával lehetett rajta javítani. A végére elég sűrűn fordult elő ez a hiba. A neten láttam hogy az alaplap "kipöckölésével" lehet javítani rajta. Ideig óráig jó is volt, de utána rosszabb lett mint valaha. Most nincs benne semmi.


Szervizre vagy új telefonra sajna nincs pénzem. Ezzel kell elboldogulnom egy ideig. Használhatóbbá lehet valahogy tenni esetleg a telefont? Vagy felejtős?


A hasznos válaszokat, és a segítséget előre is köszönöm.



2018. máj. 18. 11:55
 1/2 Alex Fly ***** válasza:
Szervizben mit mondtak?
2018. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is LG G3-am van, immáron 7-8 éve (ragaszkodó típus vagyok na :D ).

Nekem első tünet a lassúság, laggolás, lefagyás volt, de ezt még túléltem. Aztán elsötétült a telefonom, volt, hogy a hátsó feloldás gombra sem reagált, ezért sajnos sokszor előfordult, hogy ki kellett vennem az akksit, mert nem volt más lehetőség, nem tért magához.

Utána nem sokkal magától kikapcsolt, valamikor vissza is kapcsolt, pedig hozzá sem lett érve.

Ezután jött a váratlan fordulat, már nem kaptam meg SMS-eket, másoknak azt jelezte, hogy ki vagyok kapcsolva, így nem tudtak hívni.

A pont az i-re pedig az volt, amikor már a mobilnet sem működött rajta. Ha a Wifire felcsatlakoztam, lefagyott, elsötétült, kikapcsolt (mikor melyik). Szóval nagy nehezen vagy én hívtam fel valakit, vagy nem csinálhattam semmi mást. Persze csak akkor, amikor éppen volt kedve működni vagy érzékelni a SIM kártyám. Ha ez nem történt meg, akkor semmire nem volt jó.


Na all in all, elmentem LG szakszervizbe, hogy mi az isten van. Nem derült ki a kiváltó ok, de komplett panelcsere lett a diagnózis 50 ezer Ft-ért. És most sokan jogosan mondhatják, hogy hülye vagyok, de én ragaszkodom a telefonjaimhoz, így kifizettem.


Azóta csak a szokásos bajai vannak, lassú, laggol, elsötétül olykor (vagy "csak" a képernyő fele), de amire használom arra még jó.

Emlékeim szerint 2 éve lehetett panelcseréje, ami alapján mintha újat kaptam volna. Mintha..


Most gondolkodtam el komolyabban a telefonváltáson újabb sok-sok évre, mert még egyszer biztosan nem fogom elvinni szervizbe.

2020. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!