Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a személyes véleményetek a...

Mi a személyes véleményetek a Xiaomi Redmi Note 5A Prime 32GB-os telefonról?

Figyelt kérdés
Előnyök, hátrányok, hiányosságok, ilyenekre gondolok...

2018. máj. 20. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy note 4 van, 64-es.


Szerintem jó vétel a Xiaomi, nem bántam meg.


Mondjuk mikor először mesélt nekem valaki a Xiaomi márkáról azt hittem nevetőgörcsöt kapok, mi ez a hülyeség.


És sokkal olcsóbb mint egy Apple vagy Samsung, amik már kegyetlen drágák.


És ha úgy vesszük simán premium kategória a Xiaomi, először én se hittem el, de már vettem kettőt is.

2018. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább Redmi 5plus-t vegyél.

Pár ezressel többe kerül de sokkal jobb.

2018. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Redmi 5 plus-nak gyengébb a fényképezője 12mp a hátsó 5mp az előlapi, még az 5A prime nak 13mp a hátsó és 16mp az előlapi, nekem a fényképező is fontos, de ha ebbe az egybe nem maradna alul az 5A Prime-tól, tényleg sokkal jobb választás lenne...
2018. máj. 21. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne a számokat nézz, hanem teszteket, ott láthatod az elkészült képeket is, a sima Redmi 5 is jobb.
2018. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!