Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S videórögzítés, mit...

IPhone 5S videórögzítés, mit rontok el?

Figyelt kérdés
Készítettem egy-két videót, melynek a minőségével meg voltam elégedve telefonon. Sejtettem, hogy ha gépre töltöm, ott ez romlani fog, de a valóságban, mintha 3-4 megapixeles kamerával történt volna a rögzítés. Mivel eddig nem nagyon használtam ki ezt a funkciót, a képek pedig mindig tökéletesek voltak, utána néztem YouTubeon egy két iPhone 5S videótesztnek, és köszönő viszonyban sincsenek azok azzal a minőséggel, amit én produkáltam. Ellenőriztem, 1080 + 30 fps van beállítva, és a sima, és a slow motion esetében is ugyanez a helyzet. Van esetleg valami app ami javít rajta, vagy valami tipikus utókezelés már számítógépen? iCloudon is, mikor ott van a kész videó előnézeti képe, tökéletes, szinte HD kép, majd elindítom, és mint amikor elmegy az internet és a YouTube lekapcsol az alap felbontásra, ugyanez történik a videóimmal is.
2018. máj. 21. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet ,hogy szimplan nagy a monitorod? Ertem ez alatt azt,hogy én i6s-el voltam így anno ,és hiába csináltam olyan videót ami telefonon szép volt ,de 165cm-s ultra hd tv monitoron borzasztoan nezett ki.
2018. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, egy átlagos laptop méretem van, így sajnos ez sem lehet a probléma oka.
2018. máj. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!