Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. Vélemények az alább...

Benedekvoltam kérdése:

Üdv. Vélemények az alább említett telefonról?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi 5 Plus-ról van szó.Elsősorban azok véleménye érdekel,akik ilyen telefont használnak,vagy használtak korábban.Úgy tudom,a Xiaomi nagyon kezdett terjeszkedni és nagyon jó telefonokat csinálnak,nagyon jó árban.Az említett telefon is nagyon olcsó,és csak pozitív véleményeket olvastam róla,de érdekel a ti véleményetek is

2018. máj. 22. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Némi hozzáértéssel a teljesítmény majdnem másfélszerese is kihozható a telefonból. Nekem Note 3-am van, a legutóbbi teszt szerint 103000 pontot hozott antutun (custom rom, custom kernel, jó beállítások). Gyári rendszerrel ez 60000 volt. Ha azon nincs problémám játékokkal, ilyesmikkel, akkor neked se lesz ezen.

Maga a miui rendszer egyébként olyan, hogy vagy bejön az embernek, vagy nem, nekem nagyon kézre állt, és volt egy időszak, hogy vissza is álltam rá rootolás után, mert néhány feature hiányzott a mindennapokban. Aztán jött az oreo...

Ami a strapabíróságot illeti: a note 3 legendásan gyenge házat kapott, de tokban hordom másfél éve, törésmentes, karcmentes, pedig szegényke kapott mindent mindenhonnan, repülésórákat is adhatna. A 4-től felfelé nagyságrendekkel fejlődött ez, minőségi anyagokat használnak (keress rá jerryrigeverything redmi note), legalább két, hozzáértéssel három év van ebben a telefonban, főzött rom szintén várható ennyi ideig, mivel rengetegen fogják beszerezni és használni, így fejleszteni is megéri rá. A gyártó híresen sokáig adja a biztonsági frissítéseket, de mondjuk a kettővel újabb miui már nem biztos, hogy gyárilag meg fog érkezni rá.

Egyetlen problémája van (vagyis az 5 plusban kettő): a kamera. Rossz fényviszonyok között nem valami jó, ideális esetben se várj egy samsung vagy iphone minőséget, de akkor egész jókat lehet lőni vele.

2018. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez van, egy nagyon jó készülék. Ár-értékben verhetetlen. Rövid idő alatt el is kapkodták, most nincs is az Eustockon.
2018. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem ez a típus, de volt Xiaomi-m. Nem azért váltam meg tőle, mert rossz telefon volt, hanem mert nem jött be az MIUI felülete. Ha neked bejövős lesz, nem fogsz benne csalódni.
2018. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindhármatoknak köszönöm a hasznos válaszokat :)
2018. máj. 24. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!