Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire baj az LG g4 es...

David2014 kérdése:

Mennyire baj az LG g4 es telefon melegsege?

Figyelt kérdés

tudom, hogy sokhelyen irjak hogy ez a tipus gyarihibas mert tulmelegedik egy ido utan, alaplap problema , processzor tudom is en, nem ertek annyira hozza.

Viszont hozzajutottam a napokban en is egy ilyen telefonhoz es egy ora hasznalat utan , semmi extra csak kis youtube... es hat erzodott enyhe melegseg a hatlapon. nem tudom hogy az a bizonyos melegseg normalis vagy ez is gyarihibasnak mondhato, hofokot nem tudok mondani csak hogy nem forro de nem is teljesen hideg . valoszinu egy processzor mero alkalmazas segitene.

Szoval csak az irjon akinek szinten g4 ese van es hasonlo cipoben jar, ez normalis vagy kuka?

amugy a telefon ujonnan vasarolt kezbol garancia nelkul ...az ara 40 ezer volt.



2018. máj. 22. 20:13
 1/3 Szirty ***** válasza:
A melegség mindig nagy baj. De nem mindenki veszi ezt észre...
2018. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt G4-em 1 éven át. Tapasztalatból azt tudom neked mondani, hogy az még nem gond, ha langyos, csak konkrétan meleg ne legyen. Ráadásul van egy javított széria is, ahol ez a gond már nem jelentkezik (az enyém nem volt az).


Ami tippet tudok adni: Használj minél kevesebb alkalmazást, és kerüld az olyan trágyadombokat, mint amilyen a Facebook, vagy a Messenger app. Továbbá az ilyen memória, meg tárhely, meg Isten tudja milyen takarítókat is kerüld, mivel ezekre egyrészt semmi szükség, másrészt többet ártanak mint használnak.

2018. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

melyik szeria javitott ahol ez nem jelentkezik, hol lehet ezt megtudni.

ezt inkabb melegnek mondanam a kamera korul mintsem langyosnak.

2018. máj. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!