Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek meg? Huawei...

Melyiket vennétek meg? Huawei p20 sima, nem pro nem lite, vagy Samsung Galaxy S9 És mért?

Figyelt kérdés
Huawei p20 vagy Samsung Galaxy S9
2018. máj. 23. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Egyiket sem. Miért? Mert nincs rá szükségem. Internetezni, telefonálni tudok egy tizedennyibe kerülő telefonnal is, felvágni meg ott a... nem mondom meg mi, mert erősen 18+. Ha érted, mire gondolok.
2018. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
30%
Nekem Huawei telefonom van, igaz nem P20-as, de imádom, remek telefon. Többi ismerősöm is elégedett a Huawei mobilokkal. Remélem tudtam segíteni :)
2018. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
30%
A Huawei-t csak ajánlani tudom. Nagyon megbízható márka, jó telefonokat gyárt. Samsungos tapasztalatom is van, de a Huawei-emet jobban szeretem.
2018. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Humbukkapitány12 válasza:

Szia!

P20-at vennék inkább,mert a Samsung lehet hogy tesztekbe jó,de a valóságban nagyon nem!

A Samsung-nál az akkumlátor egy napot nagyon nem bír ki hiába mondják,hamarabb érezhető lessz gyengül az aksi pár hónap után.

A P20-nak meg bármilyen Huawei-nek az aksia simán kibír egy napot. Meg ugye Dupla kamera ami elég hasznos tud lenni,lehet az S9-nek "jobbnak" mondják a kameráját,de inkább a P20.

Remélem tudtam Segíteni. 🙂

2018. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2018. máj. 28. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!