Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7 vagy iphone Se,...

David2014 kérdése:

Samsung S7 vagy iphone Se, melyik jobb?

Figyelt kérdés
mindenfele szmpontbol erdekelne a dolog

2018. máj. 23. 19:35
 1/4 anonim válasza:
Attól függ... IOS-t vagy Androidot szeretnél op. rendszernek?
2018. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó az Se, de 2018-ban nagyon kicsi a kijelző. Nyomkodtam nem volt gáz, de hosszú távon felejtős. S7 már koros szerintem. S7 edge még aránylag jó vétel vagy egy A8. Esetleg iPhone 7...
2018. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

aku szempontbol melyik tartana tobbet?

nem szeretnek tul sokat adni telefonra eleg regimodi vagyok, az eddigi telom egy regi vacak sony volt ami a mai napig hibatlanul mukodik.

2018. máj. 23. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Használtan vennéd?

S7 edge elég jó üzemidővel bír, egésznap ha mobilnet vagy wifi be van nyomva normál használat mellett hozza az egy napot. Ezalatt arra gondolok, hogy messenger , internet, zene, telefonálás. Nem a szétnyomkodós kategória, úgy bármelyik mobillal egyetemben 5-6 óra max.

Se-t azért nem vennék, mert kicsi, üzemidő nem rossz, de nem tudom, hogy ios 12 mennyire fogja lassítani. Hardverével semmi gond nem lenne, sőt elég jó, de szoftveresen ha megfogják, akkor hiába na.


Használt esetén nézd meg az állapotát, kamera, wifi, kijelző, meg persze nyomkodd egy 15-20 percet, hogy mennyit merül.

2018. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!