Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnék telefont vásárolni?...

Hol tudnék telefont vásárolni? Nagyszülőnek szeretnék nyomógombos telefont (az előző elromlott), de nem is látok már olyat kirakva, bár csak a szegedi TESCO Telenor boltját figyeltem.

Figyelt kérdés
Régebben hallottam, hogy a Nokia újra piacra dob valami régi típust. Jó lenne valami nagy gombos, mert látás gondok is vannak. Csak telefonálásra használná, és hogy el tudjuk érni, könnyen fel tudja venni( kicsit nehézkes a kéz használata is). Szegedi vásárlás érdekelne vagy internetes rendelés, ismerős esetleg Pesten is meg tudná venni amennyiben létezik még ilyen.
2018. máj. 24. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg bemehetnél magába a tesco-ba is. például: [link]
2018. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Media marktban van még ilyen illetve mi Telekomnál vettünk a nagymamámnak nagy számos nyomógombós telót.
2018. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Miért nem élsz a számológépes világháló adta lehetőségekkel???


[link]

2018. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek kellene nagy nyomógombos google kereső ....
2018. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alcatel 2008G


A múltkor az lidlben láttam 4-5 ezerért.

2018. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyeneket nézek, eddig a media marktnál találtam a 'legjobbat' concorde s phone a neve.
2018. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!