Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 5+ vagy Xiaomi...

Xiaomi Redmi 5+ vagy Xiaomi MI A1? Szerintetek melyik időtállóbb és jobb?

Figyelt kérdés

Nagyobb kijelző, modernebb dizájn, fm rádió vagy usb c, duálkamera, vegytiszta android?

Esetleg ezek árában(50000+-) egyéb?



2018. máj. 25. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy melyik a jobb vagy időt állóbb, nem igen tudja senki még, nem régen jelent meg.

Olvasd el hogy melyik mit tud és aszerint vedd meg.

Én a Redmi 5 plust vettem meg egy hónapja, nagyon jó telefon. Jó a nagy kijelzője, kamera is jó, nem dual.

Hogy meddig birja , ki tudja.

2018. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

5 plus-om van, szuper telefon.


Type-C csatis telefont akartam és volt is, de sok előnyét nem találtam. Oké, a sötétben is bele tudtam dugni a kábelt egyszerűbben és ennyi. A Xiaomi ilyen kategóriában pedig nem a kamerájáról híres.


Akksi pedig kicsi. Nagyon kicsi.

2018. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha időtállóság akkor egyértelműen Mi A1 mivel az Android One így biztosan több főverzió váltás lesz.

De a másikkal sem nyúlsz mellé.

Szvsz. kamerában azért jobb a Mi A1 mert ahhoz van normális Google Camera, azzal már egész szép képeket lehet lőni, gyári szoftverrel mind 2 esetben esélytelen.

2018. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2 ! Minek kicsi az akkuja??

5 plus, 4000-es akksi van benne.

Kicsi akku van az ájfonokban.

2018. máj. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!