Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szolgáltatónál lekérhető?

A szolgáltatónál lekérhető?

Figyelt kérdés

Az volna a problémám hogy kéne egy telefonszám amit nemrégiben hívtam, de skypeon. Azóta töröltem a telefonomból a híváselőzményeket. Lehetséges lenne lekérnem a szolgáltatómtól a híváslistát? Mivel ez internet alapú hívás volt és nem “normális” így elképzelhető hogy ez nem fog szerepelni rajta? Olvastam pár helyen, hogy ezeket az internetalapú hívásokat nem nagyon tudják visszahozni, ha törölve lettek.


Előre is köszönöm a választ!



2018. máj. 26. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A Microsoftot kell megkeresned egy érvényes bírói végzéssel, másként nem lesz meg.
2018. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha skype hívás volt, akkor mobilszolgáltatódnál semmi esetre nem lesz meg.


Lépj be a skype fiókodba, ott vissza lehet nézni az előzményeket, ha 30 napnál nem volt régebben.


[link]

2018. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Es ha a Skype elozmenyeibol is toroltem, akkor tenyleg veszett fejsze ugye?
2018. máj. 26. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!